אודות הישיבה

3 גורמים חברו להם כדי ליצור מוסד חינוכי ייחודי וחדשני ברמה"ג.
מדרשת הגולן – העומדת בראש מוסדות חינוכיים רבים בגולן, ביניהם: ישיבה תיכונית חיספין, ביה"ס להנדסאים וכפרי נוער.
משרד החינוך, האגף לחינוך התיישבותי - המפקח והמלווה עשרות רבות של מוסדות חינוך, חלקם הגדול בפריפריות.
חיל האוויר – שהקים 15 שלוחות מנהריה ועד אילת, המכשיר הנדסאים ומהנדסים למערך הטכני. שלוחה זו היא השלוחה הראשונה שמוקמת במסגרת תורנית ופנימייתית.
הישיבה פועלת במתכונת של פנימייה ונותנת מענה לתלמידים מכל רחבי הארץ המעוניינים ללמוד במסגרת חינוכית משמעותית ומאתגרת, שתכשיר דור של אנשי תורה ומדע ברמה גבוהה במגמות הטכנולוגיות המובילות.
בחלקו הראשון של היום נלמדים מקצועות קודש ובחלקו השני לימודי אלקטרוניקה (15 יח"ל) ולימודים כלליים. בוגרינו זכאים לתעודת בגרות מלאה עיונית-מדעית וטכנולוגית.

מיקום

הישיבה ממוקמת בנטור על מצוק הצופה לנופים עוצרי נשימה. התלמידים ישנים ולומדים במקום שנראה כמו כפר נופש, בתנאים מעולים: חדרים מפנקים, חדרי לימוד נוחים ומאובזרים, חדרי מעבדה חדישים במיטב הציוד הטכנולוגי, ומרחבי דשא גדולים.

צוות הישיבה

צוות חינוכי ומיומן עוטף את התלמיד לאורך שהותו במקום:
רמי"ם המשלבים למידה עם קשר אישי, נפגשים כל בוקר עם התלמיד בשיעורי הקודש, מלווים אותו בפעילות החינוכית והחברתית הענפה, ודואגים לצרכיו בשיחה ובעצה. כ"כ, הרמי"ם שותפים לכל הפעילות החינוכית-חברתית הענפה.
מורים מקצועיים ומנוסים, שמביאים את התלמיד להישגים גבוהים. עפ"י הצורך ניתנים שיעורי תגבור ולמידה בקבוצות קטנות.
בנוסף, צוות פנימייה אזרחי וצבאי העונים לצרכי התלמידים לאורך כל שעות היממה.

מגמות לימוד ומסלולי המשך

מדעים, אלקטרוניקה, מחשבים, תלת מימד.
ניתן להמשיך במכללות לטכנאים ולהנדסאים, למצטיינים תינתן אפשרות להמשך לימודי הנדסה לתואר ראשון B.SC. כמו"כ ניתן להמשיך לישיבה גבוהה או מכינה קדם צבאית.