אודות הישיבה

לפני כשלוש שנים הקמנו ישיבה עם חזון- חינוך בתפיסה ייחודית וחדשנית למצוינות בכל התחומים.

שלושה שותפים להקמת ישיבה תיכונית מדעית תמ"ר והם: מדרשת הגולן, משרד החינוך, האגף לחינוך התיישבותי וחיל האוויר שהקים חמש עשרה שלוחות מנהריה ועד אילת, ומכשיר הנדסאים ומהנדסים למערך הטכני.

שלוחה זו היא השלוחה הראשונה שמוקמת במסגרת תורנית ופנימייתית.
 

בישיבה תיכונית תמ"ר אנו מכשירים דור של אנשי תורה שיהיו חוד החנית בחזית הטכנולוגיה של ישראל, בדרך להשתלבות במגמות המובילות בתעשיית ההיי טק הצבאית והאזרחית.

המפתח להצלחה הוא שילוב של לימודי קודש וחינוך ערכי ברמה הגבוהה ביותר יחד עם לימוד מקיף ומעמיק במגמות ההיטק עתירות הידע.

אנו מזמינים אתכם, תלמידים מכל רחבי הארץ, בעלי הישגים ושאיפה להגיע הכי רחוק שאפשר, להצטרף אלינו למסע משמעותי ומאתגר במסגרת חינוכית מהשורה הראשונה.

צוות הישיבה

צוות חינוכי ומיומן עוטף את התלמיד לאורך שהותו במקום:
רמי"ם המשלבים למידה עם קשר אישי, נפגשים כל בוקר עם התלמיד בשיעורי הקודש, מלווים אותו בפעילות החינוכית והחברתית הענפה, ודואגים לצרכיו בשיחה ובעצה. כ"כ, הרמי"ם שותפים לכל הפעילות החינוכית-חברתית הענפה.
מורים מקצועיים ומנוסים, שמביאים את התלמיד להישגים גבוהים. עפ"י הצורך ניתנים שיעורי תגבור ולמידה בקבוצות קטנות.
בנוסף, צוות פנימייה אזרחי וצבאי העונים לצרכי התלמידים לאורך כל שעות היממה.

מיקום

הישיבה ממוקמת בנטור על מצוק הצופה לנופים עוצרי נשימה. התלמידים ישנים ולומדים במקום שנראה כמו כפר נופש, בתנאים מעולים: חדרים מפנקים, חדרי לימוד נוחים ומאובזרים, חדרי מעבדה חדישים במיטב הציוד הטכנולוגי, ומרחבי דשא גדולים.

מגמות לימוד ומסלולים

מגמת אלקטרוניקה ומחשבים - 

במגמת אלקטרוניקה ומחשבים לומדים ברמה עיונית ומעשית גבוהה תוך כדי ביצוע ניסויים במעבדות ופרויקטים ייחודיים.

ייעודה של המגמה הוא להקנות לתלמיד תעודת בגרות טכנולוגית בעלת 15 יחידות לימוד ולהוות עבורו כרטיס כניסה לעולם ההיי טק וההשכלה הגבוהה. המגמה מאפשרת גם לתלמיד להגיע לשירות עם המערכות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בחיל האוויר כגון : כיפת ברזל, מטוס החמקן F-35 ועוד .

ניתן להמשיך במכללות לטכנאים ולהנדסאים, למצטיינים תינתן אפשרות להמשך לימודי הנדסה לתואר ראשון B.SC. כמו"כ ניתן להמשיך לישיבה גבוהה או מכינה קדם צבאית.

 

מסלול תכניתן אוויוני -  בשיתוף חיל האוויר ויחידת אופק, מביא את האתגרים הגדולים של הטכנולוגיה העומדת מאחורי היכולת המבצעית של חיל האוויר. המסלול פותח דלת לשרות משמעותי ביחידות המובחרות של חיל האוויר ולהשתלבות עתידית בתעשית ההייטק של ישראל.
 

מסלול סייבר - בשיתוף תוכנית הסייבר הלאומית “מגשימים”, מיועד לתלמידים מצטיינים שאוהבים מחשבים, אתגרים אינטלקטואלים וצמאים לידע. המסלול פותח דלת לשרות צבאי משמעותי ולהצלחה בתעשיית ההייטק של ישראל.